Ally

Annyeonghaseyo!
Witajcie! Jestem Ally, tak to moje prawdziwe (angielskie) imię. Jestem dziwną osobą, więc uwzględniam to na samym początku. Używam dużo sarkazmu i ironii, tylko uprzedzam. Niech wiek się dla nas nie liczy, to będzie taka mała tajemnica.

Co betuję?

Prawie wszystko, uwielbiam kryminały, komedie i powieści psychologiczne. Preferuję jednak w większości kryminały i różnego rodzaju fanfiction. Nie boję się anime/mangi, yuri, yaoi w zakątkach opowieści erotycznych też jakoś się odnajdę. Nie pałam szczególnie entuzjazmem do romansów, ale mogę przygarnąć owe twory.
Podejmę się betowania blogów: lifestyle'owych, zbiorowych itp.
Wezmę również udział we współpracy jednorazowej.

Czego nie betuję?

Sportowe opowiadania odpadają, tak jak za żadne skarby nie przygarnę fanfiction z gwiazdami ciężkiej muzyki czy też disco polo. Wiersze to też nie moja bajka.

Program.

Pracuję w Wordzie i WPS Writer, więc prosiłabym o przesyłanie prac w formacie .doc(x).

Uwagi.

Wyczulona na błędy ortograficzne. Moją silną stroną jest stylistyka, gramatyka i logika. Mogę gdzieś pominąć literówkę lub powtórzenie, ale tekst sprawdzam kilka razy, więc wszystkie błędy powinny być poprawione.
Proszę o szanowanie się nawzajem (tu nie chodzi już nawet o mnie, ale o wszystkie bety).
Jak już wspomniałam na początku (kiedy to się przedstawiałam), że bywam sarkastyczna i ironiczna, dlatego też proszę nie miejcie mi za złe wszystkich moich słów.

Kontakt.

e-mail: alls.chan@yahoo.pl
gmail: lilyb673@gmail.com
gg: 51379565

Wolę drugą formę, chociaż emaila sprawdzam regularnie co dwa dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz