Zgłoszenia

Zgłoszenia proszę pisać wg wzoru:

1. Adres i tytuł bloga
2. Autor/Autorzy
3. Tytuł opowiadania*
4. Opis fabuły (max. 250 znaków)
5. Kategoria/kategorie (zgodnie z wykazem)
6. Preferowana beta
7. Częstotliwość dodawania rozdziałów**
8. Kontakt (e-mail, GG itp.)
* Tylko w przypadku więcej niż jednego opowiadania na blogu.
** Proszę nie pisać "nieregularnie". W przypadku problemów, podać 3 ostatnie terminy publikacji.
Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu!

15 komentarzy:

 1. 1.http://drwalstory.pl/ DrwalStory
  2. Drwal
  3. To ja- Likan
  4. Historia opowiada o nastolatku wilkołaku, który nie jest świadomy tego kim jest. Przeprowadza się do nowej szkoły tam poznaje diablo, ten pokazuje mu kim on jest. Dzięki diablo nasz bohater wkracza w świat wilkołaków i wspólnych przygody
  5. Fantasty
  6. Linu
  7. Rozdziały i opowiadania zacznę wrzucać dopiero po edycji, planowany 1-2 rozdziały na tydzień

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. http://griffinowy-projekt.blogspot.co.uk/ - Projekt Griffin
  2. Griffin
  3. -
  4. Połączenie fantasy, kryminału i szczypty romansu. O młodej dziewczynie, beztrosko idącej przez życie aż do momentu, gdy zostaje ono wywrócone do góry nogami. Zostaje brutalnie wrzucona do świata, gdzie mityczne stworzenia beztrosko przechadzają się po świecie, zło po raz kolejny wygrywa wojnę, bo się lepiej sprzedaje niż dobro, a lokalny uniwersytet nawiedza seryjny morderca. No i jak tu się skupić na nadchodzących testach, gdy po kampusie szlajają się agenci FBI, a na dodatek okazuje się, że twoja najlepsza przyjaciółka jest córką samego Króla Piekieł?
  5. Fantasy/kryminał/romans
  6. Ruda (wiem, że za romansami nie przepadasz, ale u mnie będzie on minimalny, a aktualnie nawet jeszcze nie istnieje)
  7. Staram się wrzucić coś nowego raz na miesiąc
  8. grifosaurus@gmail.com

  Z góry dzięki i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. http://emily-fox-life-in-hogwart.blogspot.com/ Prawdziwe życie, prawdziwa przyjaźń, prawdziwa miłość
  2. Liseg
  3. -
  4. Emily Fox trafia do Hogwartu i zaprzyjaźnia się z kilkoma dziewczynami, które bywają tajemnicze. Liczy także na poznanie Huncwotów - Hogwartowych postników. Jednak nic nie idzie po jej myśli. Zostaje przydzielona do Slytherinu, czyli całkowitej przeciwności domu w którym są Huncwoci. Od tej chwili są raczej w dość trudnej sytuacji, ponieważ jeden z Huncwotów za wszelką cenę stara się unikać Ślizgonów. Dyrektor szkoły magii zabiera ich w przyszłość aby pokazać im, że muszą przełamać swoją niechęć. Mimo wszystko James gra na uczuciach Chloe. W życiu dziewczyn zaczynają się komplikacje miłosne. Ponadto w szkole odbywa się trudniej trójmagiczny. (upss... jest więcej niż 250 znaków ;-;)
  5. Fanfiction: książki (Harry Potter) z postaciami OC
  6. Ally
  7. Jeden na tydzień/dwa ale najczęściej moje twory są krótkie
  8. emi8kotki@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. http://emily-fox-life-in-hogwart.blogspot.com/ Prawdziwe życie, prawdziwa przyjaźń, prawdziwa miłość ~Lisek
  2. Liseg
  3. -
  4. Emily Fox trafia do Hogwartu i zaprzyjaźnia się z kilkoma dziewczynami, które bywają tajemnicze. Liczy także na poznanie Huncwotów - Hogwartowych postników. Jednak nic nie idzie po jej myśli. Zostaje przydzielona do Slytherinu, czyli całkowitej przeciwności domu w którym są Huncwoci. Od tej chwili są raczej w dość trudnej sytuacji, ponieważ jeden z Huncwotów za wszelką cenę stara się unikać Ślizgonów. Dyrektor szkoły magii zabiera ich w przyszłość aby pokazać im, że muszą przełamać swoją niechęć. Mimo wszystko James gra na uczuciach Chloe. W życiu dziewczyn zaczynają się komplikacje miłosne. Ponadto w szkole odbywa się trudniej trójmagiczny.
  5. Fanfiction - książki (Harry Potter) z postaciami OC
  6. Ally
  7. Jeden rozdział na tydzień/dwa ale na ogół moje rozdziały są krótkie
  8. emi8kotki@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. http://demony-13.blogspot.com/ 13 demonów
  2. wytrwała na zawsze
  3. -
  4. Jak często zapominamy o ważnych wydarzeniach? Wymazujemy je z pamięci myśląc, że to sprawi, że przestaną istnieć. Ale one tak naprawdę nigdy nie odchodzą w zapomnienie. Czekają tylko na odpowiedni moment, by o sobie przypomnieć.
  Nastoletnia Breeze Jones była zwykłą nastolatką dopóki kilka wydarzeń nie zmusiło ją do ucieczki. Kłamstwa. Strach. Walka. Czy Breeze odkryje swoją prawdziwą przeszłość? Czy odkryje swoje przeznaczenie?
  5. Fantasy
  6. Linu
  7. Jeden rozdział na tydzień
  8. werkaguzenda@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. http://we-are-a-broken-people.blogspot.com
  A Million Little Pieces.
  2. Emily Jones
  3. Keep me in your memory.
  4. Przeniosę Was do Los Angeles, świata u schyłku dwudziestego wieku. Poznacie szóstkę przyjaciół, którzy postanowią założyć zespół, jeden z nich odejdzie, zastąpi go inny, o lepszej barwie głosu, co przyczyni się na sukces kapeli. Jest tam też dziewczyna, z talentem plastycznym, dzięki któremu najchętniej namalowałaby sobie świat, albo chociaż zamalowała ten obecny. Przeszłość i przyszłość będą ze sobą połączone tylko im znanymi więzłam. Czas obecny będzie bez znaczenia, zaistnieje lub zaniknie bez względu na odmierzające go zegary, odsłoni tajemnice lub przetnie losy ludzi, którzy nigdy nie powinni się spotkać.

  Losie, okropny losie, co masz zamiar zrobić z ludźmi, których połączyłeś w nieodpowiednim czasie? Dlaczego dałeś im szczęście, a potem szybko odebrałeś? Czy aż taką wielką uciechę sprawia ci obserwowanie dwóch, samotnych serc, trwających w letargu? Czemu nie pozwolisz spotkać się im, choć na chwilę, aby znów mogli poczuć tą więź, splątać się przezroczystą nicią przeznaczenia?
  5. Fanfiction, romans
  6. Skyfallgirl
  7. Raz na miesiąć, ew. dwa razy.
  8. emily6827@gmail.com
  9.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję. Chcesz bym sprawdzała opowiadanie od początku, czy od kolejnego rozdziału?

   Usuń
  2. Po krótkim namyśle uznałam, że chyba lepiej będzie jak od nowego rozdziału poproszę cię o sprawdzenie. Bo co już trafiło na bloga to święte :).
   (Wysłałam już rozdział na twojego e-maila, nie wiem, czy otrzymałaś wiadomość)
   Dziękuję.
   I pozdrawiam.

   Usuń
 8. 1. tylko-zagrozenie.blogspot.com ; ,,Posłuchaj, jestem tylko zagrożeniem." - Nenna
  2. Sherbe
  3. -
  4. Luseanne wiodła spokojne życie we Frojie, dopóki nie została porwana i nazwana Zagrożeniem. Dowiaduje się o istnieniu tajemniczej Organizacji Eliminacji Zagrożenia. Chociaż Luseanne zgodziła się zostać wyeliminowana, sprawy zaczynają się komplikować. A jedyna osoba, która mogłaby wszystko wyprostować, powoli przestaje istnieć.
  Opowiadanie z kategorii nieco High Fantsy.
  5. FANTASY
  6. Linu
  7. Co tydzień (niedziela)
  8. bacccatesherbet@gmail.com ; gg: 11834979

  Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. http://sevfiction.blogspot.com - Sevfiction by welniewicz
  2. welniewicz
  3. Alternatywna historia Severusa Snape'a, która więcej odbiega od kanonu, niż się z nim zgadza. Fabuła na początku robi mały rozpęd, żeby w kolejnych częściach pokazać coś więcej niż oklepane, romantyczne sceny.
  Opowiadanie zaczyna się w 1991 roku. Snape ma trzydzieści jeden lat i romans z siedemnastolatką. Jej postać to mój twór, taka osoba nigdy nie pojawiła się w oryginalnej serii. Wszystko właściwie nie odbiega od norm (o ile można mówić o normach w przypadku romansu nauczyciela z uczennicą), dopóki Snape nie odkrywa ukrytych umiejętności swojej „przyjaciółki”. To właśnie jest początkiem rzędu trudnych decyzji, wielkich misji i nieoczekiwanych wydarzeń.
  4. fanfiction: książki
  5. Bardzo liczę na współpracę z Ally :)
  7. Około dwa w miesiącu, czasem może być częściej.
  8. gg: 55946883

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń